Obchodné podmienky

Obrazy v e-shope je možné prísť pozrieť osobne do ateliéru. V prípade záujmu o dielo, ktoré je na stránke alebo bolo na výstave a nenachádza sa v eshope (kde jen len výber diel) alebo dohodnutia návštevy ateliéru nás kontaktujte mailom. Je pravdepodobné, že ak dielo nie je na výstave alebo predané, je k dispozícii na predaj.

Mail: vewe@weronikart.sk

 

Poštovné a balné:

Predajca si neúčtuje balné.

Práce sú posielané (podľa zvolenia v objednávke) buď slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou. Práce na papieroch sú vždy rámované. Rámy sú jednoduché a zvolené podľa veľkosti obrazu a rámov, ktoré sú na sklade. V prípade požiadaviek na rám je potrebné to uviesť v poznámke objednávky.

Obrazy na plátnach majú vzadu závesný systém (uško alebo drôt)

Obrazy sú zabezepečené, aby sa nepoškodili cestou.

Poštovné je uvedené pri jednotlivých položkách.

Pri objednávke nad 100 Euro kupujúci poštovné nehradí!

 

Platobné podmienky:

Ceny sú uvedené v Eurách. Nie sme platcami DPH!

Dobierka: kupujúci platí za tovar pri prevzatí.

Platba vopred: kupujúci volí "Platbu prevodom", po schválení objednávky mu príde do mailu predfaktúra s výzvou k úhrade. Po zaevidované platby je kupujúci infomovaní o prijatí platby a následnom odoslaní diela. Faktúra je posielaná na mail a originál je priložený k posielanému dielu. 

Osobný odber: Obhliadka diela pred kúpov je možná po dohode. Osobné prevzatie diela je možné po zaplatení bankovým prevodom. 

 

Reklamácie a iné problémy

Ak by obraz prišiel porušený prosím kontaktujte nás čo najskôr po doručení, doplnte aj fotodokumentáciu problému.

Ak by ste boli nespokojný s vybavením objadnávky, prosím dajte nám to čo najskôr vedieť, len tak s tým vieme niečo urobiť.

Reklamovaný tovar nám prosím zašlite späť, my Vám vrátime celú sumu alebo dohodneme náhradu (podľa dohody medzi predajcom a kupujúcim), vrátenie nezahŕňa už vyplatené poštovné. Ale Vaše náklady poštovného pri vrátení tovaru, samozrejme uhradíme po vydokladovaní tejto sumy z Vašej strany.

 

Dodanie tovaru

Pri platbe na dobierku, predajca do siedmych dní vyexpeduje objednávku (ak pri tovare nie je uvedené inak).

O oneskorení je predajca povinný informovať kupujúceho.

Pri platbe vopred predajca vyexpeduje tovar do piatych dní od doručenia platby na účet.

Predajca informuje kupujúceho o stave objednávky a o jej odoslaní

 

Ochrana osobných údajov

Predávajúci uchováva osobné údaje poskytnuté Kupujúcim výlučne za účelom plnenia a dodatočného potvrdenia podmienok "Kúpnej zmluvy", za účelom spracovania objednávky, realizácie dodávky, zúčtovania platieb a k nevyhnutnej komunikácii medzi zmluvnými stranami len nevyhnutne nutný čas.

Predávajúci sa zaväzuje neposúvať osobné údaje kupujúceho tretím osobám, s výnimkou sprostredkovateľov Predávajúceho, aj to len tie údaje, ktoré sú nevyhnutné pre úspešné uskutočnenie dodávky. Predávajúci postupuje pri zaobchádzaní s osobnými údajmi Kupujúceho v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení. 

 

Okolnosti vylučujúce zodpovednosť za nemožnosť plnenia

Žiadna zo Zmluvných strán nenesie zodpovednosť za nemožnosť plnenia v prípade, ak nastanú skutočnosti vplyvom vyššej moci.

Za udalosť vplyvom vyššej moci sa považuje udalosť, ktorú Zmluvné strany nemohli predvídať a ktorej nemohli zabrániť ani pri vynaložení najvyššej možnej odbornej starostlivosti, ktorá je nezávislá od ich vôle, najmä vojna, povstanie, štrajk, prírodné katastrofy, pandemické opatrenia, zmeny v legislatíve a iné.

V prípade, že nastane udalosť vyššie spomenutá je potrebné si túto skutočnosť oznámiť bez zbytočného odkladu (ako zo strany kupujúceho, tak zo strany predajcu)

 

Naše fakturačné údaje:

MaVe Lines, s.r.o.

PaedDr. Veronika Weberová, PhD.

Údernická 20, 85101 Bratislava

IČO 35828595; DIČ 2021611130

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie