Staňte sa našim fanúšikom

       

    


Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Tibor Dátum: 07.01.2016
Správa: velmi dakujem, ze ste aj na poslednu chvilu pred vianocami ste mi pomohli a urobili linkovy dvojportret s priatelkou. Velmi dobre sa s Vami komunikovalo, praca bola vynikajuca a mala velky uspech pod stromcekom. Dakujem!
 
Meno: Loren Dátum: 04.01.2016
Správa: Hamletka je úžasná, aj obrazy, aj výstava, vernisáž som si veľmi užila a teším sa, že sme sa zoznámili, držím palce.
 
Meno: Zuza Dátum: 28.06.2015
Správa: Nemôžem sa vynadívať...Vašu linkovú kresbu som dostala od manžela, zbožňujem ju...veľa šťastia!
 
Meno: Martin Dátum: 14.03.2015
Správa: Perfektné a krásne zároveň!
 
Meno: Sisa Dátum: 15.09.2014
Správa: Diela v Lamase sú super, úplne zmenili priestor a sú úplne iné než čokoľvek čo som doteraz videla, krásna práca....vidím, že prídete aj k nám do Malaciek, teším, prídem pozrieť...
 
Meno: Eva Dátum: 06.02.2014
Správa: osobne si myslím, že by si Vaše diela zasluhovali viac pozornosti, niektoré nápady sú veľmi originálne a prístup spracovania jedinečný, naživo na mňa urobili veľký dojem. A malá rada, zdvyhnite ceny, rozhodne tie práce za to stoja. Držím palce!
 
Meno: Feri Dátum: 05.09.2013
Správa: Veronika, na výstavu v Brezne môžem iba konštatovať velikánske "WOW"!!!
Fantastické nápady, úžasné prevedenie, zaujimavé materiály, byť veľkopodnikateľom, určite som tvojim sponzorom :-) a určite mám všade len tvoje diela! Ešte raz "WOW"!!!
Držím palce a verím, že za krátko ťa budú poznať všetci znalci umenia!
 
Meno: Gabika Dátum: 24.08.2013
Správa: Wow, to jediné mi napadlo keď som bola na výstave v Brezne. Uchvátili ma tie šité plastiky, sú excelentné, originálne, žasla som. Ďakujem za zážitok a dúfam, že sa vidíme na ďalších výstavách.
 
Meno: Michal Dátum: 27.05.2013
Správa: Videl som tvoje diela uz vo Zvolene a odvtedy na ne vzdy niekde natrafim. Maju neuveritelnu hlbku, je to nieco ine, nez co bezne vidiet v galeriach. Skoda, ze na fotografiach vyzeraju omnoho menej zaujimavo nez nazivo. Vidim v nich velky potencial a tesim sa na vystavu v Brezne. Drzim palce, aby sa aj nadalej dobre malovalo :-)
 
Meno: eVa Dátum: 16.05.2013
Správa: Videla som tvoje obrazy v Gozo cafe, neuveriteľnú atmosfera vzikla vdaka tvojej tvorbe.
 
11-20 / 30